Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

5e klasse 14

5e klasse 14

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 11:30 SVS 4 CVV Zwervers 2
29 jan 12:00 Capelle 5 Dilettant 3
29 jan 13:00 Perkouw 2 SDV 4
29 jan 14:15 XerxesDZB 6 Alexandria'66 4
29 jan 14:30 Barendrecht 10 Spirit 6
29 jan 16:15 Nieuwerkerk 3 DCV 3
5 feb 8:30 Alexandria'66 4 SVS 4
5 feb 12:30 CVV Zwervers 2 XerxesDZB 6
5 feb 12:45 Spirit 6 Capelle 5
5 feb 14:15 SDV 4 DCV 3
5 feb 14:30 Dilettant 3 Nieuwerkerk 3
5 feb 15:00 Barendrecht 10 Perkouw 2
12 feb 12:00 SVS 4 Dilettant 3
12 feb 12:15 Capelle 5 CVV Zwervers 2
12 feb 13:00 Perkouw 2 Spirit 6
12 feb 14:30 DCV 3 Alexandria'66 4
12 feb 15:30 XerxesDZB 6 Barendrecht 10
12 feb 16:15 Nieuwerkerk 3 SDV 4
12 mrt 12:00 SVS 4 SDV 4
12 mrt 13:00 Perkouw 2 Alexandria'66 4
12 mrt 14:30 DCV 3 Dilettant 3
12 mrt 15:00 XerxesDZB 6 Spirit 6
12 mrt 15:15 Capelle 5 Barendrecht 10
12 mrt 16:15 Nieuwerkerk 3 CVV Zwervers 2
19 mrt 8:30 Alexandria'66 4 XerxesDZB 6
19 mrt 12:45 Spirit 6 Barendrecht 10
19 mrt 14:00 SDV 4 Perkouw 2
19 mrt 14:30 DCV 3 Nieuwerkerk 3
19 mrt 15:00 Dilettant 3 Capelle 5
19 mrt 15:45 CVV Zwervers 2 SVS 4
26 mrt 11:30 SVS 4 XerxesDZB 6
26 mrt 12:45 Spirit 6 SDV 4
26 mrt 13:00 Perkouw 2 Nieuwerkerk 3
26 mrt 14:30 Capelle 5 DCV 3
26 mrt 15:00 Barendrecht 10 Alexandria'66 4
26 mrt 15:45 CVV Zwervers 2 Dilettant 3
2 apr 8:30 Alexandria'66 4 CVV Zwervers 2
2 apr 14:00 SDV 4 Barendrecht 10
2 apr 14:30 DCV 3 SVS 4
2 apr 15:00 Dilettant 3 Spirit 6
2 apr 15:00 XerxesDZB 6 Perkouw 2
2 apr 16:15 Nieuwerkerk 3 Capelle 5
9 apr 11:30 SVS 4 Capelle 5
9 apr 12:45 Spirit 6 DCV 3
9 apr 13:00 Perkouw 2 CVV Zwervers 2
9 apr 14:00 SDV 4 Alexandria'66 4
9 apr 15:00 Barendrecht 10 Dilettant 3
9 apr 15:00 XerxesDZB 6 Nieuwerkerk 3
23 apr 8:30 Alexandria'66 4 Spirit 6
23 apr 14:30 Capelle 5 SDV 4
23 apr 14:30 DCV 3 Perkouw 2
23 apr 15:00 Dilettant 3 XerxesDZB 6
23 apr 15:45 CVV Zwervers 2 Barendrecht 10
23 apr 16:15 Nieuwerkerk 3 SVS 4
14 mei 8:30 Alexandria'66 4 Dilettant 3
14 mei 13:00 Perkouw 2 Capelle 5
14 mei 14:00 SDV 4 CVV Zwervers 2
14 mei 15:00 Barendrecht 10 Nieuwerkerk 3
14 mei 15:00 XerxesDZB 6 DCV 3
21 mei 11:30 SVS 4 Perkouw 2
21 mei 14:30 DCV 3 Barendrecht 10
21 mei 14:45 Capelle 5 XerxesDZB 6
21 mei 15:00 Dilettant 3 SDV 4
21 mei 15:45 CVV Zwervers 2 Spirit 6
21 mei 16:15 Nieuwerkerk 3 Alexandria'66 4
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!